Opaska iFit Axis HR

Opaska AXIS HR to doskonałe urządzenie dla wielbicieli przygód i aktywnego trybu życia

Axis HR służy do śledzenia całodziennej aktywności, dlatego kroki i przebyte odległości użytkownika są zawsze rejestrowane. Dodatkowo statystyki i analizy jakości snu, sposobu odżywiania się i wiele więcej, wszystko rejestrowane bezpośrednio na małym urządzeniu noszonym na nadgarstku. Z AXIS HR możesz wyznaczać sobie konkretne cele, otrzymywać powiadomienia kiedy je osiągniesz i ciesz się każdym nawet najmniejszym sukcesem.


STATYSTYKI W CZASIE RZECZYWISTYM

Możesz sprawdzać swoje statystyki w każdym czasie i miejscu. Korzystając z Axis HR, można łatwo sprawdzić swoje tętno, liczbę spalonych kalorii i wykonanych kroków oraz statystyki snu, bezpośrednio na urządzeniu. Axis HR rejesrtuje wszystko, szaloną przygodę w górach, trening na siłowni, spacer z psem czy długość i jakość snu.

AUTOMATYCZNE WYKRYWANIE AKTYWNOŚCI (chodzenie, bieganie, pływanie, sen)

Technologia MoveReady™ automatycznie wykrywa zmianę stylu poruszania się. Kiedy wieczorem użytkownik idzie spać, Axis HR rozpoznaje ten rodzaj aktywności i śledzi ją. Gdy podczas spaceru zaczynasz biec, automatycznie przełącza tryb pracy. Łatwa zmiana bez wysiłku.

ZAKRZYWIONY WYŚWIETLACZ DOTYKOWY OLED

Zakrzywiony wyświetlacz dotykowy OLED wyświetla wyraźnie komunikaty w czasie rzeczywistym i pozwala śledzić wyniki. Wystarczy przeciągnąć palcem, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych informacji na temat sprawności fizycznej. Wymiary wyświetlacza: 34,5 mm x 3,5 mm.

ŚLEDZENIE TĘTNA

Dzięki technologii ActivePulse™ i trzem czujnikom optycznym, które monitorują określone punkty na nadgarstku, Axis HR dostarcza przez cały dzień dane dotyczące tętna. Nie ma znaczenia, czy akurat wypoczywasz, czy wykonujesz intensywny trening.

ŚLEDZENIE LICZBY SPOŻYTYCH KALORII

Axis HR umożliwia szybkie wprowadzanie liczby spożytych kalorii oraz oblicza liczbę spożytych kalorii netto. Spożyte posiłki, przekąski i napoje wprowadzane są z rozbudowanej listy online lub za pomocą skanera kodów kreskowych.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ SNU

Axis HR bada i analizuje fazy i jakość naszego snu. Otrzymujemy kompletne analizy snu po każdej nocy, aby zawsze być wypoczętym i gotowym na kolejne ekscytujące wyzwania.

AKTYWNOŚĆ 24H/DOBĘ PONAD WSZYSTKO

Alerty w czasie rzeczywistym przypominają o konieczności ruchu zawsze wtedy, gdy zbyt długo pozostajesz w bezruchu.

ŁADOWANIE I AKTYWNOŚĆ AXIS HR

Akumulator zainstalowany w Axis HR wytrzymuje aż 5 dni, nawet przy ciągłej aktywności. W zestawie znajduje się magnetyczna stacja ładująca i kabel. Czas ładowania to 1-2 godziny. Rodzaj akumulatora: litowo-polimerowy, do ponownego ładowania.

BEZPRZEWODOWA SYNCHRONIZACJA

Wszystkie Twoje statystyki oraz pomiary aktywności są przesyłane przez Bluetooth® 4.1 na Twój profil na iFit.com. W każdej chwili możesz obejrzeć dane w czasie rzeczywistym, przeglądać historię swoich osiągnięć, jak również kontrolować postępy i wyznaczać nowe cele.

AXIS HR I APLIKACJI IFIT

Axis HR współpracuje z aplikacją iFit, dzięki czemu utrzymanie dobrego stanu zdrowia, kondycji i sprawności fizycznej jest dobrą zabawą. Wszystkie statystyki i dane są natychmiast synchronizowane, umożliwiając ciągłe śledzenie postępów.

DODATKOWE ATUTY AXIS HR

  • wodoszczelność (IPX7) – pływaj z Axis HR, rejestruj aktywność i nie martw się niczym
  • powiadomienia z Twojego smartphona – połaczenia telefoniczne, wiadomości tekstowe, komunikaty iFit
  • regulowana opaska – dzięki szerokiemu zakresowi regulacji opaski, każdy dopasuje ją do sibie
  • pamięć 7 dni – opaska przechowuje dane dotyczące spalonych i dostarczonych kalorii, aktywności oraz tętna z 7 dni
  • kompatybilność –  iPhone® 4S lub nowszy, iPod touch® 5. generacji lub nowszy, Android™ 4.3 lub nowszy
  • alarmy wibracyjne

Dostępność produktu: NA ZAMÓWIENIE
Cena:  647 PLN

Born in USA