Interaktywny. Personalny.

Trening.

Bestsellery

NOWOCZESNA SIŁOWNIA W TWOIM DOMU - Z IFIT

Ze sprzętem fitness od NordicTrack to możliwe! Sprawdź naszą ofertę i wybierz urządzenia do ćwiczeń do swojej własnej siłowni. Z marką NordicTrack zapewnisz sobie efektywny, interaktywny trening. Sprzęt treningowy do domu charakteryzują wysokie parametry, solidność wykonania i możliwość połączenia go z interaktywną platformą treningową z aplikacją do ćwiczeń iFIT. Ćwiczenia na odchudzanie, trening aerobowy, interwałowy, a może siłowy? Wybierz sprzęt fitness z dedykowaną aplikacją i wykonaj efektywny trening bez wychodzenia z domu. Przenieś swoją aktywność na wyższy poziom, gwarantując brak monotonii, skuteczną motywację, a co za tym idzie możliwość szybkiego osiągnięcia zamierzonych celów. Nordictrack.pl oferuje innowacyjny sprzęt fitness do ćwiczeń w domu. Bieżnia elektryczna, atlas, eliptyk, wioślarz lub rower treningowy od NordicTrack? Zaproponujemy Ci najlepsze urządzenie dobrane do Twoich potrzeb.

NORDICTRACK i PROFORM

NordicTrack.pl – biuro sklepu internetowego znajduje się w Rzeszowie przy ulicy Paderewskiego 124a (w budynku Folwark Center)W zależności od sezonu mamy do dyspozycji popularne urządzenia NordicTrack i ProForm – bieżnie elektryczne różnej klasy, rowery treningowe, wiosła stacjonarne czy maszyny eliptyczne z dostępem do iFIT – najpopularniejszej na świecie aplikacji do ćwiczeń.

Jeżeli chcesz poznać wszystkie zalety aplikacji na żywo, zapraszamy na jedno z naszych urządzeń. Aktualnie możesz zobaczyć: NordicTrack X32i, NordicTrack Commercial 2450, NordicTrack EXP7i, NordicTrack S22i, NordicTrack X7i, NordicTrack Commercial 14.9i, ProForm Carbon T10, ProForm Carbon T7, ProForm Trainer 8.5S. 

ZADBAJ O SIEBIE – TRANSPORT, MONTAŻ I URUCHOMIENIE ZOSTAW NAM 

Kupujesz, odbierasz – ćwiczysz. NordicTrack.pl oferuje dostawę z wniesieniem i montażem urządzenia. Click i masz sprzęt treningowy w domu. Określ, jakie masz oczekiwania, a my przeanalizujemy Twoje potrzeby i przygotujemy indywidualną ofertę.  Sklep fitness oferuje szeroki wybór sprzętów do użytku domowego. Szeroki zakres oferty pozwala na dobranie urządzenia pod konkretne potrzeby i cele wszystkich, nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Polecane kategorie

2900294
DARMOWA WYSYŁKA URZĄDZEŃ

Wszystkim naszym klientom zapewniamy bezpłatny dostawę urządzeń fitness pod wskazany adres. Darmowa wysyłka dostępna jest na terenie całego kraju.

807303
MONTAŻ I SERWIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Oferujemy montaż i serwis urządzeń bezpośrednio u Ciebie w domu. Istnieje również możliwość dostarczenia sprzętu już zmontowanego i gotowego do użytku. Napisz do nas i prześlemy Ci indywidualną ofertę.

711982
ROZSZERZONA GWARANCJA

Większość naszych urządzeń posiada atrakcyjne rozszerzone warunki gwarancyjne:

  • Gwarancja na urządzenie: 2 lata
  • Gwarancja na silnik: nawet 5 lat
  • Gwarancja na ramę: nawet 10 lat

DLACZEGO JESTEŚMY NAJLEPSI?

NordicTrack to czołowy producent, oferujący sprzęt fitness do domu. Od ponad ćwierć wieku tworzymy u udoskonalamy naszą ofertę, byś mógł cieszyć się wysokiej jakości treningiem w komfortowych, domowych warunkach. Dbamy również o jakość Twoich ćwiczeń, zapewniając możliwość połączenia urządzeń z dedykowaną aplikacją treningową iFIT, z dostępem do ponad 16 000 gotowych programów treningowych prowadzonych przez doświadczonych trenerów z całego świata. Ćwicz efektywnie, komfortowo i bezpiecznie, korzystając z oferty sklepu fitness topowej amerykańskiej marki NordicTrack.