Posiadasz sprzęt treningowy Nordictrack i jesteś gotowy, by rozpocząć swoją przygodę treningową ze sprzętem i dedykowaną aplikacją treningową IFIT? Czym jest iFIT, jak połączyć aplikację z urządzeniem, jak wybrać i rozpocząć trening? Co w ogóle oferuje aplikacja do ćwiczeń iFIT? Dowiedz się, jak łatwo i szybko obsługiwać aplikację i ruszaj osiągać zamierzone cele treningowe.

iFIT od czego zacząć

Aplikacja do ćwiczeń iFIT

Platforma treningowa iFIT to opatentowana technologia pozwalająca wykonać skuteczny, interaktywny trening w domowych warunkach. Czemu wybrać tę konkretną aplikację? Statystyki i opinie o iFIT mówią same za siebie. Wciąż wzrastająca liczba aktywnych członków i odnawiane subskrypcje potwierdzają, że to jedna z najlepszych aplikacji treningowych na rynku. 

Szeroki wybór gotowych programów treningowych na platformie iFIT pozwala każdemu uczestnikowi wybrać coś dla siebie. Znajdziesz różnego rodzaju treningi, przeznaczone dla osób początkujących, średniozaawansowanych oraz osób o wysokim poziomie wytrenowania. Posiadając dostęp do aplikacji możesz ją łączyć ze swoimi urządzeniami Nordictrack (poprzez bluetooth lub logując się do platformy z poziomu wyświetlacza na urządzeniu) i przenieść swój trening na wyższy poziom. Bieżnia z aplikacją, rower z aplikacją? Połącz swoje urządzenie fitness NordicTrack i pozwól iFIT przejąć kontrolę nad twoim sprzętem i zadbać o Twój trening za Ciebie.

Aplikacja do ćwiczeń w domu

Jak się zalogować do iFIT

Sprzęt masz już gotowy do użycia. Pozostało Ci jeszcze zintegrować go z najlepszą aplikacją treningową – to połączenie da Ci gwarancję wykonania dobrego treningu w domu.  Platforma jest bardzo intuicyjna. Wystarczy, że przejdziesz wszystkie kolejne etapy logowania i wybierzesz preferowany trening. Od czego zacząć?

  • Wejdź na stronę www.ifit.com lub uruchom monitor swojego urządzenia Nordictrack i kliknij przycisk Join.
  • Wpisz email i hasło lub wybierz opcje logowania za pomocą Google lub Facebooka,  uzupełnij dane swojego konta.
      
  • Gdy strona przeniesie Cię do miejsca wyboru planu członkowskiego kliknij w tekst I have a gift card, actovation code, or promo code – automatycznie zostaniesz przeniesiony do miejsca, w którym wpiszesz swój kod aktywacyjny.   Wpisując kod, przy rejestracji nie będziesz dokonywać już żadnych opłat – Twój koszyk automatycznie wyzeruje się. Obowiązkowe jest jednak wprowadzenie Twoich danych do płatności – wykorzystywane będą w celu przedłużania członkostwa w przyszłości, jeśli zechcesz zostać z iFIT na dłużej, niż na czas przypisany w kodzie aktywacyjnym. Cena iFIT uzależniona będzie od pakietu jaki wybierzesz, możesz zdecydować się na opcję indywidualną lub pakiet familijny dla 5 użytkowników – w formie miesięcznej subskrypcji. Po założeniu konta możesz w każdej chwili dezaktywować opcję automatycznego przedłużania subskrypcji.
Trening z iFIT

Darmowy okres próbny

Zanim uruchomisz swoje konto z kodem aktywacyjnym możesz również skorzystać z darmowego okresu próbnego dla każdego użytkownika iFIT. Opcję tą wybierasz klikając przycisk Free trail – znajduje się on w sąsiedztwie przycisku logowania.  

iFIT logowanie

Możesz również korzystać z bezpłatnego dostępu do iFIT – darmowa aplikacja do ćwiczeń iFIT bez aktywnego członkostwa. Baza  jest jednak mocno ograniczona i oferuje promil tego, co dostajesz w pełnym pakiecie iFIT. Dla komfortu i różnorodności ćwiczeń zalecamy zdecydowanie się na pełny dostęp do platformy.

iFIT ustawienia profilu

Tysiące gotowych treningów do wyboru

IFIT wciąż powiększa swoją bazę. Dziś znajdziesz w niej ponad 16 000 gotowych treningów do wyboru, a z każdym dniem jest ich coraz więcej. Jak wybrać odpowiedni? Podpowiadamy, jak z wykorzystaniem filtrów szybko i wygodnie wybrać trening dla siebie.  Będąc na stronie głównej w aplikacji treningowej kliknij zakładkę Browse i wybierz wszystkie istotne dla Ciebie filtry. Możesz zaznaczyć typ treningu, poziom zaawansowania, konkretnego trenera i czas trwania ćwiczeń. Jeśli chcesz możesz nawet określić kontynent i scenerię – czy ma odbyć się z trenerem w Studio czy w konkretnym, preferowanym przez Ciebie zakątku świata – na plaży, w górach, w lesie lub w mieście.

Niezależnie, którą aktywność wybierzesz, w trakcie ćwiczeń, na ekranie pojawi się Twoja personalna tabela wyników – lederboard. Będziesz mógł sprawdzić, jak inni uczestnicy poradzili sobie podczas tego konkretnego treningu, zobaczysz, jak wyglądają Twoje bieżące wyniki w porównaniu z innymi uczestnikami iFIT. Możesz dowolnie filtrować te wyniki i podglądać tablicę w oparciu o ważne dla Ciebie wskaźniki.

Baza treningów iFIT

Trenuj co chcesz i kiedy chcesz – z iFIT

Wybierając różne formy aktywności możesz wybrać spośród ćwiczeń indywidualnych lub zajęć grupowych. Wszystkie treningi są pogrupowanie na konkretne, wygodne w wyborze formy aktywności. Niezależnie jaką aktywność wybierzesz, możesz dodać ją do kalendarza, by w konkretnym dniu pojawiła się na Twoim urządzeniu lub dodać do ulubionych, by łatwo i wygodnie wracać do niej w każdym momencie. Jeśli aplikację treningową połączysz ze swoim urządzeniem (wygodnie, za pomocą bluetooth), sprzęt automatycznie dostosuje parametry do Twojego treningu. 

Planowanie treningu w iFIT

Społeczność iFIT

Społeczność iFIT z każdym dniem rośnie. Wszystkich członków i FIT łączy zamiłowanie do aktywności fizycznej, chęć rozwoju i wiara, że zdrowy tryb życia nie musi być żmudnym, monotonnym i męczącym zadaniem. Będąc częścią tej wyjątkowej społeczności możesz rywalizować z pozostałymi, dzielić się wynikami, wysyłać wiadomości. Nikt inny nie zmotywuje nas do pracy nad sobą, jak drugi człowiek, pracujący nad podobnymi celami co ty. Obserwuj więc innych, sprawdzaj, jak szybko podnoszą swoje wyniki i pobijają rekordy. Jednocześnie widząc swoje treningi – będziesz mieć doskonały punkt odniesienia, jeszcze bardziej motywujący do działania.

Wszystko, co trzeba wiedzieć o iFIT

Wciąż się rozwijamy

Kiedy opanujesz już podstawy czeka cię świetna przygoda z odkrywaniem innych możliwości aplikacji – wybór muzyki spośród gatunków dostępnych na platformie lub podłączanie własnej playlisty, śledzenie wyników Twoich i Twoich znajomych, tworzenie własnych tras treningowych z Google, treningi na żywo i wysyłanie wiadomości do trenerów przed treningiem live, nagrody i bonusy na aktywne korzystanie z treningów, łączenie się z innymi aplikacjami przez platformę i wiele więcej! Wciąż się rozwijamy.  Tak samo jak Ty, planujemy pracować nad sobą i wyznaczać coraz to nowe cele, które przysłużą się rozwojowi całej społeczności iFIT. Pozostać więc z nami i śledź wszystkie nowinki – trening z iFIT na pewno nie będzie nudny!

Platforma treningowa iFIT