Interaktywna

technologia iFit

ODKRYJ iFIT – INTERAKTWNY PERSONALNY TRENING W TWOIM DOMU

Zmień zwykłe w niezwykłe  – odkryj nową treningową rzeczywistość z najlepszą aplikacją do ćwiczeń iFIT od NordicTrack. Opatentowana interaktywna technologia oferuje wysoko spersonalizowane zestawy ćwiczeń pod Twoje preferencje. Trenuj siłę, szybkość, wytrzymałość. A wszystko wygodnie, w zaciszu Twojego domu.

NIEWAŻNE GDZIE, WAŻNE, ŻE Z iFIT

Jedną z wielu zalet aplikacji treningowej iFIT jest możliwość jej synchronizacji z wieloma urządzeniami jednocześnie.  Dzięki iFIT możesz śledzić i analizować swoją bieżącą aktywność odnotowaną na różnych nośnikach. Analizuj swój sen, ilość pokonanych dziennie kroków,  czy poszczególne dystanse i spalone kalorie.  Wszystkie te dane zsynchronizowane w jednym miejscu pozwolą na tworzenie całościowych statystyk w formie wykresów i analiz. Bez względu więc, czy skorzystasz z aplikacji w telefonie, bieżni, rowerku, czy innym urządzeniu treningowym NordicTrack z aplikacją – wszystkie swoje dane znajdziesz w wygodnej chmurze w postaci platformy iFIT.

PRYWATNY TRENER W TWOIM DOMU

Wraz z platformą dostajesz dostęp do szerokiej biblioteki treningów w formie wideo, w towarzystwie topowych trenerów personalnych z całego świata. Z aplikacją od NordicTrack trening staje się niezwykle prosty. Kliknij start a my zajmiemy się resztą. Podczas treningu poprowadzimy Cię przez wszystkie jego etapy. Do wyboru masz ponad 16 000 gotowych form aktywności, a baza ta systematycznie zwiększa się.  iFIT oferuje różne warianty ćwiczeń, o różnym poziomie trudności – w zależności od Twoich preferencji. Od ćwiczeń cardio, treningów joga, po warianty treningów siłowych – a wszystko z profesjonalnym trenerem nadającym ze studia lub jednocześnie oprowadzającym Cię po różnych zakątkach świata. Korzystając z pełnego dostępu do platformy możesz korzystać z treningów wideo z różnych dyscyplin sportowych, które są pogrupowane na wygodne kategorie. Ćwiczenia są łatwe do odnalezienia na platformie. Jeśli chcesz, możesz dodać poszczególne materiały do ulubionych, zapewniając sobie jeszcze łatwiejsze ich odszukanie, przenosząc je do własnych zakładek.

kod aktywacyjny ifit

PLANUJ, PERSONALIZUJ, PRACUJ

Korzystanie z treningów na platformie iFIT jest niezwykle proste. Zaloguj się do platformy i wybierz trening z ekranu głównego lub wejdź w zakładkę Library. W zależności, z jakiego urządzenia NordicTrack korzystasz użyjesz przycisków, smartfonu, tabletu lub dotykowego ekranu na wyświetlaczu. Szukając treningu w bibliotece możesz zaznaczyć interesującą Cię kategorię, przesuwając listę w górę i w dół lub szukać za pomocą lupy wybierając konkretne opcje filtrowania. Po wejściu w ćwiczenie – na ekranie pojawią się wszystkie statystyki, takie jak długość, liczba spalonych kalorii, poziom trudności.
 
Lista treningów wyświetlana na panelu co jakiś czas się zmienia, by ułatwić użytkownikom dostęp do nowych treści. Jeśli obawiasz się, że wybrana aktywność będzie potem trudna do znalezienia, możesz zaznaczyć ją, jako ulubioną, i wracać do niej wygodnie z poziomu personalizowanej zakładki. Jeśli zechcesz, możesz również dodawać konkretne ćwiczenia do swojego kalendarza, planując określone aktywności z wyprzedzeniem. Wyświetl podsumowanie wybranego treningu, dotknij opcji Schedule i wybierz interesującą Cię datę w kalendarzu. W wybranym dniu trening sam pojawi się na Twojej konsoli, bez konieczności ponownego szukania. Klikając w menu, a następnie w Harmonogram, możesz podejrzeć wszystkie zapisane przez siebie ćwiczenia dopasowane do określonych dni. Możesz je dowolnie organizować, zmieniać lub usuwać wedle uznania. W ten sam sposób dodasz również treningi do ulubionych – w podsumowaniu treningu zaznaczając przycisk serca – znajdziesz je później z łatwo dostępnej zakładce My favourites.

JOGGING NA BORA BORA? Z iFIT TO MOŻLIWE!

Biegaj po całym świecie. Aplikacja treningowa iFIT to w pełni zintegrowana technologia fitness. Dzięki niej trening nigdy nie będzie już taki sam. Trenuj biegając  po plażach Bora Bora, przejeżdżając trasę Tour de France czy spacerując w okolicach starego miasta, które planujesz odwiedzić podczas najbliższych wakacji.  Z serią Globtrek dołączysz do trenerów z całego świata. Trenuj i zwiedzaj jednocześnie wspólnie ćwicząc w terenie, w miejscach takich jak malownicze norweskie fiordy, egzotyczne afrykańskie safari czy starożytne ruiny w Tajlandii.

 

Do wyboru masz 1650 gotowych zajęć wideo w terenie: bieg, spacer, marszobieg, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne i ogólnorozwojowe, serie treningowe (długie treningi podzielone na fragmenty w formie odcinków wideo), trening prędkości, interwały i wytrzymałość oraz utratę wagi – możesz korzystać ze wszystkich opcji również poza zakupionym sprzętem, a wszystko wykonasz w towarzystwie doświadczonego instruktora fitness. Łącząc swój sprzęt NordicTrack z aplikacją, urządzenie samodzielnie dostosuje prędkość i nachylenie do wybranej przez Ciebie trasy. Dzięki temu poczujesz, jakbyś faktycznie ćwiczył poza domem. Odczujesz wszystkie wzniesienia i prędkości z trasy, którą wybierzesz.

 

Korzystając z treningów w terenie masz więc możliwość praktycznie połączyć poznawanie nowych miejsc z efektywnym treningiem w domu. Aplikacja iFIT jako jedyna oferuje pełny trening w terenie – nie tylko ćwiczysz oglądając obrazki z różnych lokalizacji. Faktycznie po nich biegasz! Trener biegnie pod górę na trasie w wideo, którą oglądasz podczas ćwiczeń? Ty również! Bieżnia z aplikacją, rower z aplikacją czy inne urządzenie NordicTrack – same ustawią parametry, byś wspólnie z nim odczuwał te same warunki terenu. Jeśli uznasz, że są dla ciebie zbyt ciężkie lub nie stanowią wyzwania, możesz je również zmienić z poziomu przycisków na konsoli urządzenia. Aplikacja wykryje zmiany parametrów niedopasowane do wybranego treningu, na ekranie pojawi więc komunikat Follow the Trainer. Klikając w niego możesz w każdej chwili powrócić do ustawień dopasowanych do ćwiczenia z trenerem.

TRENING Z TRENEREM – GOTOWA BAZA ORAZ TRENINGI NA ŻYWO

Wybierając treningi z trenerem w studio przygotuj się na maksymalne zaangażowanie w ćwiczenia! Prowadzący skutecznie motywuje wszystkich uczestników, jednocześnie kontrolując parametry urządzeń, na których ćwiczą. Zgodnie planem treningowym zmieni więc nachylenie i prędkość sprzętu, Twoim zadaniem będzie jedynie pełne zaangażowanie w trening.  

Platforma oferuje również możliwość wzięcia udziału z zajęciach na żywo prowadzonych przez popularnych instruktorów z całego świata. Wybierając pozycje z zakładki Coach Live zaplanujesz aktywność z instruktorem, który w czasie rzeczywistym poprowadzi Cię przez wszystkie etapy ćwiczeń. Trudno uwierzyć? Sprawdź na własnej skórze – za pośrednictwem aplikacji możesz napisać wiadomość do trenera bezpośrednio przed treningiem – odpowie Ci na żywo, w czasie prowadzenia zajęć. Treningi prowadzone są w różnych porach– możesz więc wygodnie dopasować je do swojego dnia.

 

WEŹ UDZIAŁ W MARATONIE

Korzystając z platformy iFIT masz możliwość wzięcia udziału w maratonach oraz innych równie ciekawych dłuższych seriach ćwiczeń, podzielonych na krótsze fragmenty wideo. Każde zajęcie wideo prowadzone jest przez trenera, który pomoże Ci wykonać je na 100% w każdym, nawet najtrudniejszym momencie. Klikając w interesującą Cię serię w bibliotece, możesz zaplanować wszystkie odcinki trasy zamieszczając je w swoim kalendarzu. Urządzenie samo wyświetli Ci trening w konkretnym, wybranym przez Ciebie dniu.

OBIERZ KIERUNEK Z iFIT

iFIT interactive technology to aplikacja do ćwiczeń współpracująca z Google Maps i Google Street View. Dzięki temu możesz tworzyć swoje własne trasy treningowe, umiejscawiając je w dowolnym miejscu na świecie. Za pomocą ekranu wskaż na mapie start Twojego treningu i jego koniec – aplikacja opracuje odległość i automatycznie dostosuje prędkość i nachylenie urządzenia NordicTrack, imitując warunki terenu z wybranego miejsca.  Uruchamiając je na bieżni, rowerku treningowym, czy eliptyku z aplikacją iFIT, będziesz ćwiczyć z dowolnych miejsc, doświadczając faktycznych warunków terenowych, które się tam znajdują. Odczujesz wszystkie wzniesienia i spadki terenu, które doświadczysz bezpośrednio na swoim urządzeniu treningowym od NordicTrack. Aplikacja inteligentnie ustawi parametry urządzenia byś poczuł, że ćwiczysz jakbyś faktycznie był w tym miejscu.

TWÓRZ UNIKALNE TRASY TRENINGOWE

Korzystanie z treningów z mapami jest bardzo proste. Wystarczy, że na konsoli wybierzesz stworzony przez siebie trening i naciśniesz start lub wprowadzisz urządzenie w ruch. A jak stworzyć swoją własną unikatową trasę? Na panelu lub na komputerze po zalogowaniu się do platformy wybierz opcję narysowania własnej mapy, klikając przycisk Create. Na Twoim ekranie pojawi się mapa, na której możesz zaznaczyć miejsce, gdzie chcesz trenować. Zaznacz punkt początkowy i punkt końcowy trasy. Jeśli chcesz, możesz również zaznaczyć opcję Close Loop lub Out & Back, wtedy punkt początkowy będzie również punktem końcowym.

Po utworzeniu, na ekranie pojawią się statystyki dotyczące opracowanej trasy. Klikając Save New Workout zapiszesz ją i nadasz konkretną nazwę. Pojawi się ona w kategorii Twoich treningów. Teraz wystarczy, że klikniesz start i wyruszysz w podróż tam, gdzie zechcesz – z najlepszą aplikacją treningową iFIT. W trakcie treningu będziesz mógł obserwować trasę na mapie, w widoku satelitarnym lub w formie zmieniających się wraz z pokonanym przez Ciebie zdjęć Google Street View. Obrazy na podobieństwo pokazu slajdów będą zmieniać się z każdym pokonanym przez Ciebie metrem na trasie. Im szybciej go pokonasz tym częściej zdjęcia będą „przeskakiwać” w kolejne, odsłaniając nowe widoki z wybranej lokalizacji.

INDIVIUAL CZY FAMILY?

Korzystając z platformy iFIT z aktywnym członkostwem możesz trenować posiadając pakiet indywidualny lub pakiet rodzinny przeznaczony dla 5 użytkowników. Przyjazna platforma pozwala łatwo przełączać konta dając możliwość personalizowania własnego profilu bez obaw, że inni użytkownicy zakłócą Twoje ustawienia. Aby przełączyć użytkowników wystarczy, że dotkniesz przycisk menu i klikniesz ustawienia. Tam wygodnie wybierzesz swoje konto spośród wszystkich dostępnych użytkowników. Nie ma konieczności wylogowania się z platformy i poświęcania czasu na wpisywanie loginów i haseł. Dotknij nazwę użytkownika i trenuj na własnych zasadach.

SPRZĘT FITNESS Z DEDYKOWANĄ APLIKACJĄ

Niemal wszystkie sprzęty marki NordicTrack mają wbudowany dostęp do aplikacji iFIT, z poziomu interaktywnych monitorów stanowiących integralny element sprzętu fitness. Nieważne co wybierzesz. Czy będzie to bieżnia z aplikacją, eliptyk czy rower treningowy z aplikacją. Na większości urządzeń z naszej oferty możesz korzystać z platformy iFIT i przenieść swój trening na wyższy poziom.

iFIT Premium

Kupując większość sprzętów marki NordicTrack jednocześnie otrzymujesz darmową aplikację treningową. Członkostwo iFIT Premium jest na wyciągnięcie ręki.  Dołącz do rewolucji treningowej razem z nami!