Bieżnie elektryczne

Domowe bieżnie elektryczne NordicTrack to gwarancja skutecznego treningu bez konieczności odwiedzania siłowni.

Setki zadowolonych klientów potwierdzają to najlepiej, stawiając bieżnie NordicTrack na szczycie rankingów sprzętu fitness.

Wybierając NordicTrack masz pewność, że kupujesz sprzęt dobrej jakości, który da Ci satysfakcję z dobrego treningu w domu. Prężny rozwój marki daje również poczucie bezpieczeństwa, że nawet za 10 lat będziesz mógł kupić niezbędne części eksploatacyjne.

Bieżnie NordicTrack to sprzęt dla wymagających, oczekujących wysokich parametrów urządzenia. Wbudowany multimedialny monitor z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem i z dostępem do internetu oferuje ponad setkę programów treningowych – trening w domu już nigdy nie będzie nudny. Bieżnie elektryczne NordicTrack to również możliwość regulacji kątów nachylenia w dwóch płaszczyznach, wydajny silnik z wydłużoną gwarancją na 4 lata, wentylator Auto Breeze, dbający o Twoje stawy system amortyzacji Reflex, porty umożliwiające podłączenie urządzeń zewnętrznych… i wiele więcej!

Wraz z większością sprzętu z naszego asortymentu otrzymujesz darmowy dostęp do aplikacji treningowej iFIT.

Domowa bieżnia dobiegania? A może bieżnia do chodzenia? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz sprzęt fitness odpowiedni  dla siebie.

Bądź iFIT razem z nami!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15