Bieżnie NordicTrack

Bieżnie elektryczne domowe NordicTrack

Domowe bieżnie elektryczne NordicTrack to gwarancja skutecznego treningu bez konieczności odwiedzania siłowni. Setki zadowolonych klientów potwierdzają to najlepiej, stawiając bieżnie NordicTrack na szczycie rankingów sprzętu fitness. Wybierając NordicTrack, masz pewność, że kupujesz sprzęt dobrej jakości, który da Ci satysfakcję z dobrego treningu w domu. Prężny rozwój marki daje również poczucie bezpieczeństwa, że nawet za 10 lat będziesz mógł kupić niezbędne części eksploatacyjne.

Postaw na wygodę bieżni elektrycznych NordicTrack

Bieżnie elektryczne domowe z naszej oferty to sprzęt pozwalający na wykonywanie wysokiej jakości treningu w zaciszu własnego domu. To jednak niejedyny aspekt świadczący o wygodzie stosowania sprzętu NordicTrack. Wszystkie urządzenia do biegania wyróżniają się dużą wytrzymałością i komfortem ćwiczeń na szerokim pasie bieżni. Posiadają także system amortyzacji, chroniący stawy podczas wysiłku. Bieżnie elektryczne napędzają wydajne silniki, które umożliwiają korzystanie z urządzenia przez długi czas, a przy tym są bardzo ciche. Doceniany jest również przejrzysty i funkcjonalny wyświetlacz, na którym obserwować można parametry treningowe. Sprzęt daje także możliwość połączenia z aplikacją iFIT.

Bieżnie elektryczne domowe – pakiet programów treningowych

Nasze bieżnie elektryczne dzięki dostępowi do aplikacji iFIT Premium oferują minimum 1600 treningów, a ich liczba nieustannie wzrasta. Przez 30 dni od zakupu możesz za darmo wypróbować dostępne z iFIT ćwiczenia, następnie przejść na Pakiet Individual lub Family i uzyskać dostęp do szerokiej bazy treningów. Do najważniejszych dostępnych aktywności iFIT zaliczyć należy:

  • treningi z profesjonalnymi trenerami z całego świata – treningi wybierać można spośród różnych aktywności fizycznych (np. chodzenie, bieganie czy ćwiczenia ogólnorozwojowe),
  • interwały (interval) –  intensywne treningi wydolnościowe, poprawiające kondycję.
  • prędkość – trening pomagający w osiąganiu lepszych wyników szybkościowych podczas biegania,
  • spalanie kalorii – trening pomagający spalić zbędną tkankę tłuszczową,
  • zmiana nachylenia (incline) – trening polegający na częstej zmianie nachylenia bieżni,
  • trening na mapie – interaktywny trening wykorzystujący technologię Google Maps (dostosowanie bieżnie do rzeczywistych warunków na mapie).

Dostęp do aplikacji treningowej iFIT – zwiększaj możliwości z NordicTrack

Członkostwo w aplikacji iFIT umożliwia korzystanie z ponad 2000 tysięcy videotreningów. Jakie jeszcze korzyści ona oferuje? Przede wszystkim dodatkowy monitoring (nawet w telefonie) i znacznie większą liczbę programów treningowych o jeszcze bardziej różnorodnej charakterystyce. Dzięki temu możesz wybrać ćwiczenia o określonej specyfice dopasowanej do wyznaczonych celów. iFIT to dostęp do treningów grupowych, jak i indywidualnych. Aplikacja pozwala regulować ustawienia bieżni, takie jak np. stopień nachylenia. To rozwiązanie, z którego korzystać mogą zarówno osoby początkujące, jak i zawodowcy z doświadczeniem.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9