Trenażery eliptyczne

Eliptyki do ćwiczeń NordicTrack to najlepsze rozwiązanie na prosty i skuteczny trening w domu. Wybierając NordicTrack kupujesz solidny i wytrzymały sprzęt do ćwiczeń, który da Ci możliwość wykonania treningu z szerokim zakresem poziomów trudności, a solidne koło zamachowe umieszczone z przodu urządzenia da Ci gwarancję bezpiecznych ćwiczeń z utrzymaniem naturalnego ruchu ciała podczas manewrów.

Trenażery eliptyczne NordicTrack to urządzenia wielofunkcyjne zapewniające ćwiczenia dla użytkowników na każdym poziomie wytrenowania, oferując jednocześnie bardzo zróżnicowany trening. Wbudowany multimedialny monitor z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem oferuje dostęp do Internetu oraz możliwość skorzystania z setek gotowych programów treningowych. Wbudowane głośniki i porty zewnętrzne pozwalają ćwiczyć w towarzystwie ulubionej muzyki i uprzyjemnić ćwiczenia. W takich warunkach trening w domu staje się prostym zadaniem.

Nie bez powodu NordicTrack, to najczęściej kupowane eliptyki. Nasze sprzęty posiadają ponad 20 poziomów oporu magnetycznego, a szerokie, antypoślizgowe płozy i praktyczne uchwyty ułatwiają pracę na urządzeniach. Solidna konstrukcja gwarantuje trwałość na lata. Dodatkowo przy zakupie niektórych urządzeń NordicTrack otrzymujesz również darmowy dostęp do aplikacji treningowej iFIT.

Zastanawiasz się, jaki eliptyk do domu będzie najlepszy dla Ciebie? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz sprzęt fitness odpowiedni  do Twoich potrzeb.

Bądź iFIT razem z nami!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8