Eliptyki NordicTrack

Maszyny eliptyczne NordicTrack

Maszyna eliptyczna do ćwiczeń NordicTrack to najlepsze rozwiązanie na prosty i skuteczny trening w domu. Wybierając NordicTrack kupujesz solidny i wytrzymały sprzęt do ćwiczeń, który da Ci możliwość wykonania treningu z szerokim zakresem poziomów trudności, a solidne koło zamachowe umieszczone z przodu urządzenia da Ci gwarancję bezpiecznych ćwiczeń z utrzymaniem naturalnego ruchu ciała podczas manewerów.

Dlaczego warto wybrać nasze eliptyki?

Sprzęty do ćwiczeń eliptyk NordicTrack to urządzenia wielofunkcyjne zapewniające ćwiczenia dla użytkowników na każdym poziomie wytrenowania, oferując jednocześnie bardzo zróżnicowany trening. Wbudowany multimedialny monitor z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem oferuje dostęp do Internetu oraz możliwość skorzystania z setek gotowych programów treningowych. Wbudowane głośniki i porty zewnętrzne pozwalają ćwiczyć w towarzystwie ulubionej muzyki i uprzyjemnić ćwiczenia. W takich warunkach trening w domu staje się prostym zadaniem.

Nie bez powodu NordicTrack, to najczęściej kupowane eliptyki. Nasze sprzęty posiadają ponad 20 poziomów oporu magnetycznego, a szerokie, antypoślizgowe płozy i praktyczne uchwyty ułatwiają pracę na urządzeniach. Solidna konstrukcja gwarantuje trwałość na lata. Dodatkowo przy zakupie niektórych urządzeń NordicTrack otrzymujesz również darmowy dostęp do aplikacji treningowej iFIT.

Jak ćwiczyć na maszynie eliptycznej?

Maszyna eliptyczna jest urządzeniem uniwersalnym, ponieważ pomaga modelować niemalże wszystkie partie mięśni (czworogłowe uda, pośladkowe, łydek, ramion, brzucha, pleców, obręczy kończyn dolnych), a przy tym jest niezwykle prosta w obsłudze. Dlatego też z eliptyków korzystać może praktycznie każdy – osoby zaawansowane oraz początkujące. Należy jednak zapoznać się z techniką wykonywania treningu na tym sprzęcie. Są bowiem pewne zasady, których musisz przestrzegać, jeśli chcesz, aby ćwiczenie na maszynie eliptycznej było poprawne, i co równie ważne, skuteczne. Najważniejsze jest pamiętanie o zachowaniu odpowiedniej postawy ciała. W trakcie treningu na eliptyku magnetycznym powinno się mieć wyprostowane plecy, lekko uniesioną ku górze głowę, ręce delikatnie chwytające za uchwyty oraz solidnie postawione na pedałach urządzenia stopy. Pozycja ta pozwala pracować jednocześnie mięśniom pleców, ramion, pośladków, brzucha czy nóg.

Mimo, że eliptyki to maszyny do prostych ćwiczeń w domu, to nie można zapominać o tym, że ćwiczenia te powinny być poprzedzone rozgrzewką. Po głównej fazie treningu zaleca się też wykonanie tzw. schładzania mięśni, czyli ćwiczeń pozwalających na stopniowe ich uspokojenie. Jeśli chcesz osiągnąć widoczne rezultaty, postaw na maszynę eliptyczną NordicTrack i korzystaj z niej regularnie. Zapewniamy, że przy odpowiednim, cyklicznym stosowaniu przez 2-3 dni w tygodniu osiągniesz z nami naprawdę satysfakcjonujące efekty.

Eliptyki – jakie rodzaje treningu można na nich wykonywać?

Eliptyk magnetyczny NordicTrack umożliwia dostosowywanie parametrów urządzenia do własnych potrzeb, dzięki czemu samodzielnie możesz decydować, jak intensywne ćwiczenia masz zamiar wykonać. Planujesz odbyć trening interwałowy? Nie ma problemu! A może czas na cardio? Możesz zrealizować swój plan za pomocą sprzętu NordicTrack. To jednak nie jedyne możliwości. Eliptyki dostępne w naszej ofercie pozwalają również korzystać z aplikacji iFIT, która znacząco rozszerza pakiety ćwiczeniowe każdego urządzenia. To ważne, ponieważ nie każda maszyna eliptyczna dostępna na rynku jest do tego przystosowana. Jakie rodzaje treningu można więc wykonywać na eliptykach z funkcją iFIT? Przede wszystkim:

  • treningi w terenie z trenerami z całego świata, którzy w formie video poprowadzą Twój trening, udzielając wszystkich wskazówek technicznych,
  • treningi Studio Classes, czyli zajęcia fitness online z trenerem i jego grupą treningową,
  • treningi siłowe skupione na konkretnej partii mięśni,
  • treningi pozwalające spalić kalorie,
  • Active Pulse HR Training, czyli trening pozwalający utrzymywać stałe tętno poprzez indywidualne dopasowywanie na bieżąco parametrów eliptyka,
  • treningi prowadzone w różnych językach (m.in. angielski, włoski, francuski czy chiński) – pozwalają łączyć trening z nauką języka.

iFIT umożliwia także szereg innych funkcji (np. wgląd do szczegółowych statystyk czy rywalizacja z innymi abonentami), a dostępna baza treningów nieustannie się powiększa.

 

Zastanawiasz się, jaki eliptyk do domu będzie najlepszy dla Ciebie? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz sprzęt fitness odpowiedni  do Twoich potrzeb.

Bądź iFIT razem z nami!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6