ProForm

W ofercie ProForm znajdziesz interaktywne urządzenia do domowej siłowni. ProForm to marka referencyjna dla wszystkich, którzy szukają sprzętu do domu łączącego technologię, łatwość obsługi i nowoczesny design. Dzięki temu, że sprzęty fitness ProForm są kompatybilne z interaktywną aplikacją do ćwiczeń w domu iFIT, możesz wykonać bardzo urozmaicony trening w domu. Innowacyjna platforma iFIT dostępna jest na większości urządzeń marki: rowerach treningowych, bieżniach oraz eliptykach. Wszystkie produkty są objęte dwuletnią gwarancją na zużycie konstrukcji, silnika i części. Chcesz wypracować formę zawodowca w domowych warunkach? Dołącz do nas!

ProForm – marka grupy iFIT HEALTH & FITNESS
Właścicielem marki jest światowy numer jeden w Home Fitness – grupa iFIT Health & Fitness. Oferuje ona domowe produkty fitness łączące funkcjonalność, estetykę i innowacyjne rozwiązania. Świat fitness stale się rozwija. Coraz liczniejsze badania i analizy skutkują powstawaniem zaawansowanych technologii, które możemy wykorzystać z życiu codziennym. Najlepszym przykładem takich urządzeń są sprzęty fitness do domu od ProForm. Łączą w sobie unikatowy design, wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz niską w stosunku do oferowanej jakości cenę.

Odkryj produkty ProForm

Korzystając z oferty ProForm masz szansę wyposażyć swoją domową siłownię kompleksowo. Sprzęty marki pozwalają stworzyć w domu miejsce, które zapewni Ci skuteczne ćwiczenia na wszystkie partie ciała. Na asortyment ProForm składają się:
– Bieżnie elektryczne ProForm
– Eliptyki ProForm
– Wioślarze ProForm
– Sprzęt siłowy ProForm (m.in. ławki do ćwiczeń, bramy treningowe)

Osiągaj cele łatwiej i szybciej
Jaki jest twój ostateczny cel? Trening na odchudzanie w domu, wymodelowanie sylwetki, oszczędność czasu na dojazdach na siłownię czy może redukcja stresu i poprawa samopoczucia… Niezależnie co zmotywowało Cię do wejścia na tę stronę – już ten krok jest początkiem zmiany na lepsze! Praca nad sobą wymaga systematyki, samozaparcia i wielu wyrzeczeń. Nikt nie powiedział jednak, że nie możesz ułatwić sobie tego czasu korzystając z najlepszych urządzeń do ćwiczeń w domu.

Od ponad 30 lat ProForm oferuje sprzęty wspierające użytkowników w walce o swoje cele – dbając o jakość czasu spędzanego na domowej siłowni, motywując do działania i sprawiając, że trening przestaje być przykrym obowiązkiem, a staje się częścią nowych nas! Co chcesz osiągnąć przez swoje treningi? Jakiej formy aktywności szukasz? Sprawdź naszą ofertę i wybierz urządzenie dla siebie.