Rowery NordicTrack

Treningowy rower stacjonarny do ćwiczeń w domu? Tylko NordicTrack. Postaw na sprawdzoną markę, która zjednała sobie zwolenników na całym świecie. Wybierz zaawansowany technologicznie sprzęt do ćwiczeń w domu. Rowery treningowe NordicTrack zostały stworzone specjalnie z myślą o użytkownikach chcących wykonać efektywny trening bez wizyty na siłowni.

Rowerki stacjonarne od NordicTrack posiadają kilkanaście poziomów oporu magnetycznego. Sprawia to, że idealnie nadają się zarówno dla trenujących od lat, jaki i początkujących użytkownikówWbudowany monitor powala zbierać statystki i śledzić postępy, a zainstalowane głośniki i porty zewnętrzne dają możliwość  ćwiczyć do ulubionej muzyki granej bezpośrednio z własnego urządzenia. Wytrzymała konstrukcja oraz ergonomiczne pedały i siodełko gwarantują wygodę użytkowania i trwałość na lata.

Kupując wybrane rowery stacjonarne NordicTrack otrzymujesz darmowy dostęp do aplikacji treningowej iFIT.  Rower treningowy z aplikacją pozwala Ci skorzystać z setek gotowych programów treningowych w zaciszu własnego domu.

Jaki rower stacjonarny? Spinningowy czy może zwykły? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz sprzęt fitness odpowiedni  dla siebie.

Bądź iFIT razem z nami!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6