Wioślarze

Wiosła stacjonarne od NordicTrack to skuteczny sprzęt do ćwiczeń w domu, jeśli zależy Ci by równomiernie wypracować wszystkie partie ciała. Sprzęt jest ergometrem – podczas treningu domowego mierzy ilość pracy wykonywanej przez Twoje mięśnie. Budowa zapewnia bezpieczeństwo Twoich stawów, przez co trening jest bezpieczny w każdym wieku i poziomie wytrenowania. Na urządzeniu z powodzeniem mogą ćwiczyć zarówno zaczynający swoją przygodę z treningami, jak i zaawansowani sportowcy. Dzięki 20 – 56 programom treningowym wiosła stacjonarne gwarantują różnorodność Twojego treningu.

Wioślarze domowe NordicTrack to wysokiej jakości wykonanie dające gwarancję długowieczności. Dzięki możliwości złożenia urządzenia są też praktyczne w mniejszych pomieszczeniach. Wbudowany monitor pozwala śledzić postępy i sprawdzać bieżące statystyki. Ergometry wioślarskie NordicTrack mają również wbudowane głośniki i opcję podłączenia własnego urządzenia do odtwarzania muzyki.

Część urządzeń z asortymentu NordicTrack zapewnia darmowy dostęp do aplikacji treningowej iFIT i szerokiej bazy gotowych planów treningowych.

Chcesz wejść ze swoimi treningami na wyższy poziom? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz sprzęt fitness odpowiedni  dla siebie.

Bądź iFIT razem z nami!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4