NordicTrack.pl sklep fitness

Odwiedź showroom NordicTrack.pl zlokalizowany w Rzeszowie i przetestuj sprzęt fitness dostępny w naszej ofercie. W salonie NordicTrack.pl masz szansę ocenić jakość wykonania urządzeń oraz przebiec się na bieżni czy przejechać na rowerze z pełnym dostępem do iFIT. W dokonaniu świadomej decyzji zakupowej pomogą Ci również konsultanci, którzy odpowiedzą na wszystkie istotne dla Ciebie pytania na temat urządzeń NordicTrack.

Zakup sprzętu do domowej siłowni to często trudna i kosztowna decyzja. Dlatego nie warto kupować kota w worku. Poleganie jedynie na recenzjach i opiniach innych użytkowników w sieci często okazuje się niewystarczające – każdy z nas ma inne cele i inne preferencje. W związku z tym, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, otworzyliśmy Showroom NordicTrack.pl. To miejsce, gdzie na własnej skórze możecie przekonać się czy sprzęt fitness spełnia Wasze oczekiwania i skorzystać z profesjonalnego doradztwa.  

Showroom NordicTrack.pl znajdziecie w Rzeszowie – stolicy woj. Podkarpackiego. Wewnątrz czekają na Was najpopularniejsze maszyny do ćwiczeń od NordicTrack – bieżnie elektryczne różnej klasy, rowery treningowe, wiosła stacjonarne czy maszyny eliptyczne z dostępem do iFIT – najważniejsze urządzenia fitness do ćwiczeń w domu. Dostępność produktów w showroomie może ulegać zmianie. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia możliwości obejrzenia interesującego Was sprzętu.

showroom NordicTrack

Showroom Nordictrack.pl

Znajdziesz nas w @Folwark Center:

NordicTrack.pl

ul. Paderewskiego 124a

35-328 Rzeszów

Polska

Folwark Center Rzeszów

pon. – pt.: 7:00 – 15:00

Telefon

tel: +48 792 792 150

pon. – sob.: 8:00 – 19:00

E-mail

sprzedaz@nordictrack.pl

Najlepsze maszyny do domowej siłowni

Odwiedzając nasz showroom masz możliwość wybrać model i sprawdzić sprzęt przed zakupem! Poznaj nasze produkty i usługi: oceń parametry, konstrukcję i jakość wykonania urządzeń. Zobacz i przetestuj na miejscu, a zamów wygodnie online, z  dostawą do domu.

Zapraszamy!

Zespół NordicTrack.pl