Rodzaje treningów iFIT

Obszerna biblioteka iFIT oferuje ponad 16 000 gotowych treningów wideo, które charakteryzują się niezwykłą różnorodnością. W wyszukiwarce znajdziesz ćwiczenia określonego typu i o różnym poziomie trudności. Możesz skorzystać z nich trenując na bieżni, rowerze, orbitreku czy wioślarzu NordicTrack lub ćwiczyć bez sprzętu. Jednym z największych atutów treningów dostępnych na platformie jest to, że każdy z nich prowadzony jest przez doświadczonego trenera, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez trening, dbając o Twoją motywację i jakość wykonywanych ćwiczeń. W skład zespołu trenerów iFIT wchodzą m.in. olimpijczycy, surferzy, narciarze, wędrowcy, sportowcy wytrzymałościowi, rowerzyści, biegacze i wiele więcej! Wspólnie z nimi możesz skutecznie zadbać o zdrowie i rozwijać swoją kondycję nie tracąc zapału do ćwiczeń. Do jakich ćwiczeń? Sprawdź jakie treningi oferuje platforma.

Global Workouts – treningi w terenie

Trenuj i zwiedzaj jednocześnie, korzystając z obszernej kategorii Global Workout. Podczas zajęć z trenerem możesz wirtualnie odwiedzić takie miejsca, jak piaszczyste plaże Bora Bora, zaśnieżone górskie krajobrazy Szwajcarii czy antyczne miasta Peru. Z iFIT masz szansę zobaczyć i doświadczyć miejsc, które na co dzień nie są dostępne dla turystów. Biblioteka iFIT oferuje różnego rodzaju ćwiczenia, które wykonasz w ponad 47 różnych krajach, a liczba ta wciąż wzrasta!

Aplikacja do ćwiczeń ifit

Studio Classes – zajęcia w studio

Treningi idealne dla tych, którzy preferują energiczną atmosferę zajęć grupowych. Trenując z domu możesz wirtualnie połączyć się z zajęciami, które trener prowadzi w studio z grupą ćwiczeniową. 100% motywacji + 100% pozytywnej energii = trening na 100%!

Live Workouts – treningi na żywo

Korzystając z nich możesz ćwiczyć online, podczas treningów na żywo. Wystarczy, że uruchomisz aplikację i połączysz się z wybranym, zaplanowanych wydarzeniem. Lista wszystkich planowanych zajęć na żywo dostępna jest w Twojej bibliotece, możesz dodać ją do swojego kalendarza. Co więcej przed zajęciami możesz wysłać wiadomość do trenera, podczas zajęć odpowie na Twoje pytanie. W czasie ćwiczeń trener przejmie również kontrolę nad Twoim urządzeniem NordicTrack. Za Ciebie zmieni prędkość czy nachylenie, Ty możesz skupić się jedynie na ćwiczeniach.   Z tej kategorii możesz trenować na swojej bieżni oraz rowerze, kompatybilnych z aplikacją.

Walking Workouts – spacery

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z aktywnością fizyczną spacery z trenerem będą świetnym początkiem, który nie tylko poprawi jakość pracy serca ale również bezpiecznie przygotuje Cię na bardziej wzmożony wysiłek w późniejszym czasie. Z iFIT możesz ćwiczyć swoją wydolność podczas spacerów, jednocześnie zwiedzając przeróżne zakątki świata. Treningi chodzenia dostępne są na bieżniach i orbitrekach.

iFIT Premium

Running Workouts – bieganie

Wybierając ten rodzaj aktywności skorzystasz z różnych typów ćwiczeń. W ramach biegania możesz wykonywać interwały, ćwiczyć podbiegi, wykonywać sprint, pracować nad tempem, wytrzymałością i ścigać się. Dostępne są również treningi skupione na takich celach, jak utrata wagi czy regeneracja. Korzystając z treningów w terenie, wspólnie z trenerem przebiegniesz przez takie lokalizacje, jak ruchliwe ulice Japonii czy plaże Nowej Zelandii. Z treningów biegowych iFIT możesz korzystać na bieżni i orbitreku z dostępem do iFIT.  

Walk-run Workouts – marszobiegi

Biblioteka iFIT umożliwia również  wybór takiej aktywności, jak marszobiegi – połączeniu biegów i chodzenia. Dzięki temu masz szansę skutecznie poprawić swoją formę, technikę i zwiększyć wytrzymałość. Marszobiegi podobnie jak wcześniejsze rodzaje treningów możesz wykonać z trenerem, w różnych częściach świata. Dostępne są na bieżniach i orbitrekach.

Hiking Workouts – trekking z iFIT

Wspinaczka w różnych częściach świata o dowolnej porze? Z iFIT to możliwe! Treningi trekkingowe dostępne w iFIT oferują ćwiczenia w różnych częściach świata online, z Twojego domu. Zwiedzaj szlaki na całym świecie i ćwicz ze zmiennym nachyleniem, imitującym warunki terenowe miejsca, w którym wirtualnie będziesz. Wspinaczki dostępne są na bieżniach i orbitrekach z iFIT.  

Road Cycling – Kolarstwo szosowe

Treningi tego typu dostępne są na rowerach kompatybilnych z aplikacją. Możesz trenować przemierzając trasu miejskie i przyrodnicze wspólnie z trenerem. Ćwicząc na rowerze masz szansę wykonać ćwiczenia interwałowe, HIIT, wytrzymałościowe, skupione na intensywnym tempie oraz wolniejsze – regeneracyjne. iFIT w ramach tej kategorii udostępnia jazdę i zwiedzanie różnych części świata.  

Mountain Cycling – kolarstwo górskie

Inną, równie interesującą pozycją dostępną na rowerach są treningi kolarstwa górskiego. Przemierzaj przyrodę, jeżdżąc po polnych szlakach i ścieżkach na terenach wiejskich. Możesz ćwiczyć interwały, wytrzymałość, tempo, podjazdy, HIIT lub wybrać trasy lżejsze – regeneracyjne.  

Skiing – jazda na nartach

Aktywność tego typu jest doskonałą formą ćwiczeń zwiększającą  wytrzymałość układu krążenia. Dodatkowo, dzięki połączeniu się z trenerem masz możliwość ćwiczenia i obcowania z piękną, zimową przyrodą. Możesz wybrać różne formy treningów – od interwałów po łatwiejsze ćwiczenia regeneracyjne. Jazda na nartach dostępna jest na orbitrekach kompatybilnych z platformą.  

Rowing – wiosłowanie

Jeśli jesteś w posiadaniu wioślarza domowego z iFIT, możesz skorzystać z treningów online i ćwiczyć z trenerem  przepływając przez różnorodne wodne krajobrazy. W takich warunkach wiosłowanie jest jeszcze przyjemniejsze!

iFIT -  treningi bez sprzętu

Treningi bez sprzętu

Interaktywna platforma do treningów w domu iFIT oprócz ćwiczeń z wykorzystaniem kompatybilnych urządzeń fitness oferuje również setki aktywności bez konieczności używania sprzętu. Możesz wybrać spośród takich aktywności jak:

– treningi siłowe,

– joga,

– treningi audio,

– zdrowie psychiczne,

– aktywna regeneracja

W ramach tych kategorii znajdziesz pozycje o różnym stopniu zaawansowania, masz więc szansę dobrać odpowiednie aktywności, dopasowane do swojej bieżącej kondycji.  Szerzej o treningach bez sprzętu pisaliśmy tutaj.

Interaktywny – Personalny – Trening

Aplikacja treningowa iFIT umożliwia użytkownikom skuteczną walkę o zdrowie i piękną sylwetkę oferując interaktywne zajęcia wideo prowadzone przez topowych trenerów fitness z całego świata.

Uruchamiając swoje urządzenie fitness z iFIT aplikacja sama przefiltruje ćwiczenia udostępniając Ci  te, które są dostępne na Twoim urządzeniu. Łącząc się z nią na innym sprzęcie będzie podobnie. Możesz z niej skorzystać na różnych urządzeniach jednocześnie. Możesz również trenować bez wykorzystania sprzętu, wybierając spośród tysięcy pozycji dostępnych na platformie.

By móc korzystać z szerokiej oferty treningów dostępnej na iFIT wystarczy aktywne członkostwo iFIT  i chęci! Pamiętaj, możesz wszystko przetestować za darmo przez 30 dni.  Co czeka Cię, podczas treningów iFIT? Rozpocznij swoją przygodę z platformą i przekonaj się sam! Pierwsze kroki z aplikacją są niezwykle łatwe. Więcej na temat rejestracji i ustawień konta dowiesz się czytając jeden z naszych blogów – znajdziesz go tutaj.