iFIT ćwiczenia z trenerem bez sprzętu

Jeśli jesteś w posiadaniu sprzętu fitness od NordicTrack z pewnością już niejednokrotnie miałeś okazję ćwiczyć na nim w towarzystwie trenerów, łącząc swoje urządzenie z platformą treningową iFIT. Obszerna biblioteka oferuje różnorodne treningi dla każdego urządzenia. Orbitrek, rower czy bieżnia z aplikacją pozwalają na wykonanie efektywnego i bardzo zróżnicowanego treningu w domu, co doceniają miliony użytkowników, którzy postawili na poprawę kondycji z pomocą iFIT.

Ci, którzy szukają aktywności bez wykorzystywania urządzeń fitness, również mają możliwość trenować z iFIT, korzystając z ćwiczeń bez sprzętu obsługującego aplikację. Daje to możliwość poszerzenia rodzaju swoich aktywności, zapewniając swobodę treningu w różnych miejscach – jedyne co potrzebujesz to telefon lub tablet, na którym uruchomisz wybrany przez Ciebie trening, wygodny strój i pozytywne nastawienie. Jak korzystać z treningów iFIT bez sprzętu? Wystarczy, że wybierzesz jedną z kategorii nie wymagających połączenia ze sprzętem, dostępnych w wyszukiwarce.

iFIT – treningi bez sprzętu

Rozciąganie

iFIT Premium
Rozciąganie to idealna forma aktywności dla tych, którzy pragną ujędrnić swoją sylwetkę i dać oddech zmęczonym treningiem mięśniom. Świetnie sprawdza się jako osobna aktywność, jak również jako forma schładzania po zakończonym treningu. Podczas stretchingu uelastyczniasz swoje mięśnie i poprawiasz gibkość ciała. Systematyczny trening pomaga również uniknąć różnego rodzaju urazów i kontuzji w życiu codziennym.
Biblioteka iFIT oferuje zajęcia z trenerami, którzy pokażą Ci poprawną technikę wykonywania ćwiczeń, dzięki czemu zminimalizujesz do minimum ryzyko błędów. Możesz wybrać treningi z różnymi prowadzącymi i o różnym stopniu trudności.

Joga i aktywna regeneracja

Rodzaje treningów ifit

Systematyczna aktywność fizyczna to podstawa, jeśli pragniemy zachować zdrowie i dobrą kondycję. Równie ważne jednak jest też zachowanie balansu i poświęcenie czasu na regeneracje. Dzięki temu skutecznie zapobiegniemy urazom i utrzymamy zdrowe ciało i umysł. Treningi iFIT oferują wiele form ćwiczeń, wspomagających nas w realizacji tego celu. Aktywne formy regeneracji oraz joga to świetne połączenie relaksu z jednoczesną pracą nad swoim ciałem. Dodatkowym atutem, oprócz różnorodności treningów jest różnorodność lokalizacji, w których są prowadzone. Nic tak nie odpręża, jak ćwiczenia regenerujące na plaży, podczas których oprócz trenera słyszysz również szum morza i śpiew ptaków. A z iFIT to możliwe!

Treningi audio

Kategoria „Outdoor audio Only” oferuje szereg różnych ćwiczeń w formie dźwięku, bez wideo. Dzięki temu możesz połączyć aktywność na świeżym powietrzu z różnymi rodzajami treningów, nie rezygnując z potężnej dawki motywacji, którą zapewni Ci trener iFIT. Z czego możesz skorzystać? Wykonasz biegi wytrzymałościowe, interwały, trening siłowy lub odprężysz się korzystając z medytacji czy treningów uważności.

Uważność i zdrowie psychiczne

cwiczenia relaksacyjne

Trenując z iFIT nie tylko wzmacniasz swoje ciało. Spokojny i zregenerowany umysł możesz osiągnąć korzystając z różnorodnych ćwiczeń relaksacyjnych dostępnych na platformie. Znajdziesz tam wiele treningów uważności, jak na przykład medytację czy ćwiczenia mentalne – wszystko po to, byś mógł zadbać zarówno o ciało, jak i umysł. W czym pomogą Ci te aktywności? Tematyka zajęć dotyczy między innymi znajdowania szczęścia, pokonywania codziennych trudności, osobistych wyzwań oraz wiąże się z praca nad lepszym snem, sprzyjającym regeneracji i lepszemu samopoczuciu. Odkryj tę część biblioteki iFIT i spraw, że podniesie się jakość Twojego życia.  

Trening siłowy z hantlami

trening siłowy z ifit

Wykorzystaj matę i własne akcesoria, a trener iFIT pomoże Ci popracować nad sylwetką podczas treningu siłowego – bez konieczności uruchamiania dedykowanego sprzętu fitness. W bazie ćwiczeń iFIT znajdziesz różnorodne treningi – wystarczy, że zaznaczysz, z czym chcesz ćwiczyć (czy włączysz do nich swoje hantle, matę) – możesz zaznaczyć to w filtrach i rozpocząć ćwiczenia z trenerem, korzystając z własnych akcesoriów. Do wyboru masz ćwiczenia na poszczególne partie ciała lub trening na całość – wszystko zależnie od preferencji. Treningi są również oznaczone jeśli chodzi o stopień trudności, możesz więc dobrać poziom do swoich możliwości treningowych. Podczas ćwiczeń z trenerem masz szansę zwiększyć swoją siłę i wymodelować sylwetkę wygodnie w domu. Nauczysz się poprawnej techniki i wypracujesz pożądaną formę.

Korzystając z platformy treningowej iFIT masz szansę korzystania z aktywności fizycznej ćwicząc z topowymi instruktorami fitness z całego świata – łącząc się ze swoim urządzeniem do ćwiczeń lub ćwicząc bez sprzętów. Baza iFIT stale powiększa się, masz więc gwarancję, że nie zabraknie Ci różnorodności i motywacji do pracy nad sobą. Jedyne, co potrzebujesz to aktywne członkostwo w platformie, które zapewni Ci dostęp do ponad 16 000 treningów.